EuroPośrednik - System sprzedaży biletów, oprogramowanie CAD
ul. Rzędzińska 3, 01-368 Warszawa
+48 22 489 89 00

EuroPośrednik

Sprzedaż biletów nie musi być ograniczana do punktów kasowych Organizatora ani nawet do lokalizacji imprezy. System EuroBilet posiada w swojej ofercie aplikację kasową umożliwiającą sprzedaż biletów w dowolnym miejscu i czasie także przez punkty kasowe bezpośrednio niezwiązane z Organizatorem. Moduł pozwala również prowadzić sprzedaż przenośną np. przy pomocy laptopów, pod warunkiem dostępu do łącza internetowego w celu komunikacji z serwerem bazy EuroBilet.

 

EuroPośrednik jest modułem sprzedaży kasowej ograniczonym w swojej funkcjonalności do elementów niezbędnych do prowadzenia szybkiej i efektywnej sprzedaży biletów (zgodnie z wymaganiami Organizatora imprezy) przez firmy lub osoby pośredniczące w sprzedaży. Zarówno lokalne punkty sprzedaży, jak i punkty zewnętrzne korzystają ze wspólnej bazy danych, dzięki czemu sprzedaż odbywa się zawsze w czasie rzeczywistym. Zakres uprawnień do korzystania z modułu kasowego ustalany jest indywidualnie dla każdego kasjera i punktu sprzedaży.

Lipiec 22, 2016

Leave a reply

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uprzejmie informujemy, iż od 1 marca 2019 roku ulega zmianie adres siedziby spółki z dotychczasowego na:

Aleje Jerozolimskie 184b

02-486 Warszawa

Jednocześnie informujemy, iż pozostałe dane tj. numery telefonów, numery NIP, REGON, KRS, kont bankowych, adresy e-mail pozostają bez zmian.

W związku z powyższym, wszelką korespondencję oraz ewentualne przesyłki prosimy kierować na nasz nowy adres. Nowy adres powinien również być umieszczany na wszystkich fakturach wystawionych od 1 marca 2019 br.